Askı Raf Sistemleri

test

Askı Raf Sistemleri

Tekstil sektöründe kullanılan ve manuel yapıda olan Askılı Depo Raf Sistemleri , askılı ürünlerin depolanması için geliştirilmiş bir sistemdir.

Tekstil sektöründe kullanılan ve manuel yapıda olan Askılı Depo Raf Sistemleri , askılı ürünlerin depolanması için geliştirilmiş bir sistemdir.Zemine çelik çekme dübeller yolu ile sabitlenebildiği gibi , ayaklara stoperli tekerlekler  monte edilerek hareketli olarak da üretilip kullanılabilmektedir.Hızın ön planda olduğu tekstil sektöründe ; hammadde alım aşamasından mağaza reyonuna kadar geçen süreçteki tüm lojistik faaliyetleri, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlayarak, butik çözümler geliştirmekteyiz.

Askılık raf sistemi olup isteğe göre özel ölçülerde yapılabilir. Üst üste depolanamayacak yalnızca askılanacak ürünler için dizayn edilmiştir. Sistem dikey taşıyıcı ayakların ve askıların asılacağı boru traverslerin birleşiminden oluşmaktadır. Deponuza özel dizayn edilmektedir. Tek yönlü kullanılabildiği gibi çift yönlü kullanımada uygundur.